5 tipp az idő jobb megszervezéséhez

La időgazdálkodás Ez egy olyan cél, amely továbbra is elkíséri Önt 2020-ig. Új év, amelyben különböző fejlesztéseket is végezhet e cél elérése érdekében. Tovább Formación y Estudios Öt tippet adunk az idejének jobb megszervezéséhez.

1. Fektesse az időt a boldogságba

A megélt pillanatok emlékeket idéznek elő. Az idővel frissített tapasztalatok szintén emlékezetet nyújtanak ehhez a történelemhez. Az idő kezeléséhez a sajátját is értékelheti boldogság. Például a tanulmányi vagy a munkaidő összeegyeztetése az élet más vonatkozásaival boldogságot jelent azok számára, akik ezt az egyensúlyt megjelenítik napirendjükben és jelenükben is.

Az új év kezdetén olyan döntéseket hozhat az időgazdálkodással kapcsolatban, amelyek segítenek elérni ezt a célt: összehangolni ezt a célt az életminőség javításának illúziójával. Például érdemes feliratkozni egy új szabadidős tevékenységre, annak ellenére, hogy néhány változtatást el kell végeznie a napjainak megszervezésében.

2. Források az idő kezelésére

Az idő kezeléséhez másokat is használhat erőforrás segítséget. Olyan eszközök, amelyeknek gyakorlati célja van. Az egyik legismertebb forrás az a napirend, amelyet nemcsak papír formában, hanem elektronikus formában is elkészíthet. Ezen felül használhat különböző alkalmazásokat is, amelyek segítenek ebben a célban. Ebben az esetben határozza meg, hogy mik a legfontosabb igényei, és miután elvégezte ezt a diagnózist, válassza ki a megfelelő eszközt.

Az időgazdálkodási erőforrások nagyon hatékonyak, ha jól használják őket, azonban ez a tervezés kevéssé használható, ha a főhős nem delegál. Aki úgy tesz, mintha ő maga gondoskodna az összes részletről, nehezen tudja kezelni az időt.

3. Online menedzsment

Az időgazdálkodáshoz felhasználható erőforrásokkal kapcsolatban jelenleg különböző feladatokat és feladatokat is elvégezhet online. Ily módon lehetősége van arra, hogy otthonról távozva elintézze ezt az ügyet. Tudjon kerülni elmozdulás, különösen abban a városban, ahol a távolsági utak hosszabbak, javítja az időgazdálkodást. Jelenleg sok olyan feladat van, amelyet online is elvégezhet.

Például vásárlás e-kereskedelem révén, újságolvasás és természetesen tanulás. Időnként ezek az online eljárások különösen praktikusak, ha a jelenlegi körülményekhez igazodnak. A minőségi szolgáltatást nyújtó helyi vállalkozások támogatása érdekében növelni lehet az időgazdálkodást is, ha ügyeket intéznek az otthon közelében, a munkahely vagy a tanulmányok helyén.

4. Fejezze be a függőben lévő feladatokat

Ha előző nap nem tudta teljesíteni a foglalkozások listáján megjelölt összes célkitűzést, másnap a lehető leghamarabb fejezze be ezeket a kérdéseket. Próbáljon meghosszabbítani az időt, hogy befejezze ezeket alaki. Miután befejezte ezeket a befejezetlen ügyeket, összpontosíthat az új rövid távú feladatokra.

5. A feladatok kezdő és befejező dátuma

A különböző feladatok végrehajtásakor nemcsak az adott ügy kezdetének idejét, hanem a teljesítési időszakot is figyelembe veheti. A tervezés ezen formájában reálisabban kezelheti az időt. Az egyik fő időgazdálkodási hiba azzal kapcsolatos, hogy nem számolja ki a kérdéses kiadáshoz szükséges tartalékot.

En Formación y Estudios Ezt az 5 tippet adtuk neked, hogy jobban megszervezd az idődet 2020-ban.

Hagyja megjegyzését

E-mail címed nem kerül nyilvánosságra. Kötelező mezők vannak jelölve *

  1. Az adatokért felelős: Miguel Ángel Gatón
  2. Az adatok célja: A SPAM ellenőrzése, a megjegyzések kezelése.
  3. Legitimáció: Az Ön beleegyezése
  4. Az adatok közlése: Az adatokat csak jogi kötelezettség alapján továbbítjuk harmadik felekkel.
  5. Adattárolás: Az Occentus Networks (EU) által üzemeltetett adatbázis
  6. Jogok: Bármikor korlátozhatja, helyreállíthatja és törölheti adatait.