Kurse për të rinjtë në Huelva

arenë

L të rinj nga Huelva Kush dëshiron të regjistrohet në një seri kursesh në javët e ardhshme, do të jetë në gjendje ta bëjë këtë falë faktit se këshilli i qytetit të kryeqytetit Huelva nisi një seri kursesh në 2013. isshtë një larmi e gjerë kursesh, të gjitha prej tyre synojnë studentët. të rinjtë që kanë interesa të ndryshëm dhe që duan të përmirësojnë trajnimin e tyre në javët që secili kurs mund të zgjasë.

Theksoni se ato janë kurse plotësisht falas dhe pa dyshim shumë më interesante për çdo të ri që thjesht dëshiron të regjistrohet. Për ta bërë këtë, ju thjesht duhet të shkoni në Zonën Rinore të Këshillit të Qytetit Huelva, ku të gjithë palët e interesuara mund të mësojnë rreth kurseve dhe gjithashtu mund të regjistroheni për një që është më interesant në ditët në vijim.

Ka kurse si Kamera dixhitale, Edukimi Alternativ dhe madje edhe një kurs mbi Pirjen e Duhanit, tema që priren të interesojnë dhe pëlqejnë të rinjtë në Huelva dhe për këtë arsye këto kurse janë menduar në mënyrë që ata të jenë shumë tërheqës dhe të regjistrohen.

Në javët e ardhshme këto kurse do të fillojnë në Huelva dhe është një propozim i mirë për të gjithë të rinjtë dhe njerëzit e moshave të tjera që të kenë mundësinë të ndjekin një nga këto kurse, diçka që do të varet nga shija dhe interesi i secilit person. Një fluks i madh i të rinjve midis 18 dhe 30 vjeç pritet të regjistrohen në kurset falas në ditët në vijim.

Burimi -  Informacion mbi Huelva
Foto - Vito7 në Flickr
Më shumë informacion - nofum


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.